Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Výrobna Blu-ray disků

redakce 11.12.2012

Zařízení pro výrobu Blu-ray disků Discproducer PP-100IIBD se hodí pro ukládání velkých objemů dat na optické disky Blu-ray/CD/DVD. Discproducer je vybaven archivačními Blu-ray jednotkami Pioneer řady PR1.

 

Zařízení PP-100IIBD se připojuje přes rozhraní SuperSpeed USB 3.0 a umožňuje vypálit a potisknout minimálně osm disků Blu-ray za hodinu. Výrobní kapacita zařízení PP-100IIBD činí až 100 disků BD-R s kapacitou 50 GB nebo více než 4 TB dat v jedné sérii. Je tedy vhodné pro organizace, které digitalizují a archivují velké objemy dat.

 

Společnost Epson vyvinula plně automatizované robotické rameno AcuGrip BD, které zajišťuje, že je pokaždé uchopen pouze jediný disk – dokonce i v případě, že jsou disky slepené dohromady. Zařízení PP-100IIBD umožňuje kvalitní a přesný potisk povrchu disků. Náklady na vyrobený disk jsou velmi nízké díky systému šesti samostatných zásobníků inkoustu. LED displej umístněný na přední straně umožňuje monitorování hladiny inkoustu pro každou barvu.

Obsluha zařízení PP-100IIBD je podle výrobce jednoduchá. Součástí balení je software Total Disc Maker 5.0. V řadě funkcí nechybí např. funkce „read back“ pro rychlé vyhledání souboru ve stohu disků nebo funkce „merge print“ pro tisk individuálního obsahu na každý z disků během sériové výroby.

Zařízení Discproducer PP-100IIBD bude možné zakoupit od ledna 2013 za doporučenou cenu 193 213 Kč včetně DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud