Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Vyzkoušejte si průlomový Skype Translator

redakce 05.11.2014

Na vývoji revoluční aplikace překládající mluvené slovo z cizího jazyka v reálném čase se podílejí i pražští vývojáři Skype.

Již dávno před tím, než byl letos v květnu představen průlomový projekt Skype Translator, který je schopen překládat přímo během hovoru konverzaci v cizím jazyce, se na tomto projektu podíleli vývojáři z pražského týmu Skype. Výsledek jejich práce si nyní mohou uživatelé vyzkoušet na vlastní kůži, a navíc se budou moci podílet na jeho zdokonalení. Revoluční Skype Translator bude zdarma k dispozici všem uživatelům s operačním systémem Windows 8.1, kteří se registrují na stránkách Skype.com.

kyobr

„Skype už celé roky boří komunikační bariéry a umožňuje svým uživatelům co možná nejlepší spojení s jejich blízkými. Je proto skvělé, že můžeme nyní představit první verzi revolučního Skype Translatoru, na jehož vývoji se podíleli i vývojáři z pražské pobočky Skype,“ řekl Tomáš Vocetka, ředitel Skype pro Českou republiku.

„Záleží nám na názoru našich uživatelů a maximálně se snažíme plnit jejich očekávání. Právě oni nás svými nápady posouvají dál a pomáhají nám vytvářet ze Skype tu nejlepší komunikační aplikaci. Proto jsme našim uživatelům dali možnost produkt otestovat ještě před uvedením jeho finalní podoby a tím tak získat cennou zpětnou vazbu“ dodal Tomáš Vocetka.

Jedinečná aplikace Skype Translator bude v budoucnu překládat mluvené slovo přímo během konverzace z jakéhokoli cizího jazyka. Průlomová aplikace je prozatím k dispozici pouze pro přístroje s operačním systémem Windows 8.1, a to hned v několika světových jazycích. Intenzivně se pracuje na zajištění kompatibility se všemi operačními systémy a rozšíření nabídky jazyků. Čeští uživatelé Skype se mohou začlenit do malé skupiny vyvolených a registrovat se k odběru první verze Skype Translatoru přes tento odkaz


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme