Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Vyzkoušejte si zdarma kanály AXN prostřednictvím freeSAT

redakce 19.09.2014

Kanály AXN jsou prostřednictvím freeSAT na jeden měsíc zdarma dostupné předplatitelům balíčků LIGHT a MEDIUM.

Oblíbené programové kanály AXN, AXN Black a AXN White jsou nyní dočasně dostupné všem zákazníkům freeSAT, a to včetně těch, kteří mají předplacenou službu freeSAT LIGHT nebo freeSAT MEDIUM. Běžně jsou tyto kanály dostupné pouze v rámci balíčku PLUS, nyní si je po dobu jednoho měsíce mohou užít všichni.

Dveře kanálu AXN jsou všem zákazníkům freeSAT otevřené od 15. do 30. září 2014. Záhy poté začnou být předplatitelům balíčků LIGHT a MEDIUM volně dostupné kanály AXN Black a AXN White, a to od 1. do 15. října 2014. Těšit se přitom mohou na pestré podzimní programové schéma, které nabídne širokou řadu filmových a seriálových projektů různých žánrů.

Od 24. září se hlavním tahákem kanálu AXN, který cílí na všechny milovníky dobrodružství a akční podívané, stane premiéra druhé řady úspěšného detektivního seriálu Bez Hranic (Crossing lines). Tuzemského fanouška tento seriál zaujme mimo jiné i tím, že se zčásti odehrává v Praze a vedle několika hostujících českých herců v něm hlavní role ztvárňují takové hvězdy, jakými jsou William Fichtner nebo Donald Sutherland.

Do světa hrdinů, velkolepých dobrodružství a nezlomné vůle vás zavede kanál AXN Black, jehož podzimnímu schématu dominují tituly Spartakus/Spartacus, který se vrátí na obrazovky AXN Black 7. října, a Pravěk: Nový svět/Primeval: New World, ve kterém se 3. října na AXN Black vrátí na planetu Zemi již dávno vyhynulí predátoři.

Pokud vás spíše než dobrodružství lákají příběhy plné tajemství, intrik a vášně, bude tím pravým šálkem vaší kávy kanál AXN White, který na podzim uvede nejen oblíbené seriálové počiny jako Laskavý dotek/The Client List (od 2. října) nebo Grand Hotel, ale i oblíbené filmy poslední doby: Jíst, meditovat, milovat/ Eat, Pray, Love s Julií Roberts v hlavní roli nebo Mafiánovi/The Family.

axn-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme