Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

WELL WRC8500AN Dual

redakce 01.02.2013

Rychlý a výkonný Dual-Band router s gigabitovými porty.

WELL WRC8500AN Dual je WiFi N Dual-Band Gigabit router standardu 802.11 a/b/g/n s nepřekonatelnou rychlostí 450 Mb/s a vysokou stabilitou WiFi připojení k Internetu.
Díky gigabitovým portům je router ideální pro rozvod vysokorychlostního Internetu, nebo pro připojení NAS (síťové úložiště) s velmi vysokou rychlostí!

Router WELL WRC8500AN Dual je vhodný i pro použití v místech zarušených 2,4 GHz sítěmi. Pracuje totiž souběžně ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz i 5 GHz, což ještě násobí bezdrátový výkon zařízení.

Router je tak pro Vás nejen zárukou plynulého chodu a stability vysokorychlostního Internetu. Kvalitní signál zajišťují 3 externí 3dBi antény a samozřejmostí je i regulace výstupního výkonu. WiFi router WELL WRC8500AN Dual nabízí nejvyšší úroveň zabezpečení bezdrátové sítě (vč. WPA2, WPA-AES, WPA-Radius) a řadu speciálních funkcí. MBSSID Vám umožní poskytnout obchodní nebo soukromé návštěvě připojení k Internetu, aniž by byla ohrožena Vaše vnitřní síť, protože přístroj nabízí více navzájem oddělených WiFi sítí, funkce TurboNAT Vám umožní sdílení i velmi rychlého Internetu.

Co více dodat - WELL WRC8500AN Dual jistě ocení i ti nejnáročnější uživatelé.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme