Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Western zvyšuje kapacitu na 8 TB

Pavel Trousil 06.03.2016

Nová produktová řada disků využívá technologii HelioSeal pro zlepšení výkon, velkou kapacitu a zvýšenou spolehlivost. Nové disky najdou uplatnění v úložištích NAS, kamerových bezpečnostních systémech a v osobních datových úložištích.

Společnost Western Digital Corporation oznámila rozšíření portfolia pevných disků o disky s kapacitou 8 TB. Disky najdou uplatnění zejména v úložištích NAS, kamerových bezpečnostních systémech a externích úložištích. Nárůst centralizace dat, vytváření digitálního obsahu a požadavky na bezpečné ukládání ze strany firem, malých podniků a konečných uživatelů je hlavním zdrojem požadavků na stále vyšší kapacity úložišť

Produkty využívající novou, vyšší kapacitu budou postupně uvedeny na trh v první polovině roku 2016. Jedná se zejména produktovou řadu My Cloud (My Cloud, My Cloud Mirror, My Cloud EX2 Ultra), My Book (My Book, My Book for Mac, My Book Duo a My Book Pro) a samotné interní disky WD Red, WD Red Pro a WD Purple. Každé z těchto úložišť využívá technologii HelioSeal, která umožňuje dosahovat kapacity 8 TB.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud