Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Windows Phone za nízkou cenu

redakce 23.10.2012

Nejlevnější Nokia Lumia s Windows Phone 7.5 nabízí čtyřpalcový displej, zajímavé aplikace i navigaci. Prodejní cena se bude pohybovat okolo 199 USD bez daní.

 

Společnost Nokia představila nový model Nokia Lumia 510. Tento telefon podle výrobce otevírá svět výhod platformy Windows Phone pro novou cílovou skupinu. Prodávat se bude v pěti „živých“ barvách.

 

Uživatel získá přístup k aplikacím pro telefony Lumia. Po stažení aplikace Doplňky fotoaparátu, která je k dispozici pro telefony Lumia, mohou uživatelé využít řady nových zábavných způsobů, jak pracovat s fotografiemi prostřednictvím pětimegapixelového fotoaparátu. Aplikace Nokia Mapy, Nokia Autem a Nokia MHD představují pokročilé lokalizační a navigační nástroje.

Nokia Lumia 510 bude dostupná v červené, žluté, azurové, bílé a černé barvě. Společnost Nokia předpokládá, že prodejní cena se bude pohybovat okolo 199 USD bez daní. Telefon se začne prodávat od listopadu 2012 v Indii, Číně, oblasti Asie a Pacifiku a v Jižní Americe. Čeští distributoři si jej budou moci objednat na počátku roku 2013.

Specifikace produktu Nokia Lumia 510

  • Operační systém: Windows Phone 7.5
  • Displej: 4“ WVGA 800x480, TFT, kapacitní
  • Baterie : 1300 mAh
  • Procesor: Snapdragon™ S1
  • Fotoaparát: 5MP Autofocus
  • Paměť: 256MB RAM, 4GB vnitřní paměť (bez podpory paměťových karet), 7GB na cloudovém úložišti SkyDrive

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme