Přejít k hlavnímu obsahu

WinOptimizer 15

redakce 06.02.2019

WinOptimizer se stará o zvýšení výkonu počítače. Plná verze.

Zadejte vaši e-mailovou adresu a nechte si zaslat zprávu s instrukcemi pro stažení plné verze Ashampoo WinOptimizer 15. Program můžete po registraci a aktivaci používat zdarma bez funkčních nebo časových omezení, ale bez nároku na aktualizace a technickou podporu.

<%ZZ11_winoptimizer%>

Program WinOptimizer obsahuje nástroje na vyčištění počítače od zbytečných záznamů v registru Windows, odstranění nepotřebných dat z pevných disků, zrychlení internetového připojení i zvýšení soukromí a zabezpečení dat v počítači. Soubor optimalizačních nástrojů je připraven diagnostikovat aktuální problémy snižující výkon vašeho počítače a rovnou provést příslušná opatření. Správu počítače lze přitom provádět ručně, s pomocí přehledných průvodců, nebo zcela automaticky po aktivování příslušných funkcí. Kliknutím na obrázek níže si můžete stáhnout návod z Chipu na používání programu v PDF.

winoptimizer700g

Plnou verzi programu Ashampoo WinOptimizer 15 v ceně 850 korun můžete po registraci a aktivaci používat bez funkčních nebo časových omezení, ale bez nároku na aktualizace a technickou podporu.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud