Přejít k hlavnímu obsahu

Wise Anti Malware Pro 2

Martin Kučera 12.08.2019

Wise Anti Malware Pro chrání počítač před škodlivým softwarem a doplňky aplikací zobrazujících reklamy, stejně jako kontroluje nově instalované aplikace. ("Plná verze")(" - Chip 09/2019.")

Máte rádi řešení typu vše v jednom? Wise Anti Malware Pro se postará nejen o škodlivý software, ale také vyčistí počítač od zbytečností.

Wise Anti Malware Pro nabízí několik hlavních okruhů funkcí, které se netýkají jen ochrany počítače před škodlivým softwarem. Základem anti-malwarového řešení je prověřený německý antivir Avira, jehož jádro kontroluje na pozadí operačního systému všechny aplikace i soubory stahované z internetu. Samozřejmostí jsou jeho pravidelné aktualizace, aby si poradil i s nejnovějšími typy malwaru. Další úlohou programu je detekovat nežádoucí doplňky legitimních aplikací, které zobrazují vyskakovací okna s reklamou. A nakonec se Wise Anti Malware postará také o vyčištění počítače od zbytečných, dočasných souborů, stejně jako od nepotřebných a poškozených záznamů v registru. Program Wise Anti Malware dále odstraní i pozůstatky po surfování na webu v běžně používaných internetových prohlížečích, stejně jako zvládne zamést stopy po práci s různými aplikacemi ve Windows.

  • Jazyk: anglicky, německy
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • Bez registrace

Roční plná verze programu v ceně 1 000 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí včetně updatů antivirových řetězců, ovšem bez možnosti updatu na vyšší verzi programu a bez technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Při prvním spuštění vás program Wise Anti Malware upozorní, že je ochrana počítače v reálném čase aktivována jen částečně. Klikněte proto na volbu »Partially enabled« u nabídky »Real-Time Protection« a v nově otevřeném okně »Settings« označte předvolbu »Registry protection«. Aby se úprava nastavení projevila, klikněte na »Save« a program restartujte. Kontrolu počítače spustíte kliknutím na tlačítko »Checkup«. Wise Anti Malware zjistí nejen případnou přítomnost škodlivého kódu, ale doporučí také odstranit pozůstatky po surfování na internetu a práci s počítačem v rámci ochrany vašeho soukromí. Najde také nepotřebná data a zbytečné záznamy v registru Windows. Vedle rychlé kontroly nejdůležitějších částí operačního systému (»Quick Scan«) nabízí Wise Anti Malware také kompletní kontrolu celého obsahu počítače (»Full Scan«) nebo kontrolu zvolených disků či složek (»Custom Scan«). Důležitá je také funkce »Adware Cleaner«, která najde a odstraní reklamní softwarové doplňky.

Wise Anti Malware chrání počítač před škodlivým kódem v reálném čase na pozadí operačního systému, a proto byste tento program neměli instalovat společně s jinými antivirovými aplikacemi nebo komplexními bezpečnostními balíky. S bezpečnostními funkcemi vestavěnými ve Windows 10, především s programem Windows Defender, spolupracuje Wise Anti Malware zcela bez problému a není tedy vyžadováno žádné další nastavení.

Seznam všech plných verzí v Chipu 09/2019

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme