Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

WUG - Akce na duben 2015

redakce 10.04.2015

Aprílové počasí za okny přímo zve ke studiu novinek. O ten největší přísun novinek se v nejbližších týdnech postará tradiční konference Build. Její nemalou část můžete letos navštívit i přímo v Praze.

wug-windows-user-group-nahled

Hradec Králové – ASP.NET MVC Best Practices
23. dubna 2015 od 17:00 – Tomáš Jecha (MVP)

  • Existuje mnoho materiálů o programování v ASP.NET MVC. Často se však věnují jen těm nejjednodušším scénářům a ukazují postupy, které ve větších aplikacích nejsou zdaleka vhodné. To může mít za následek opakující se kód, vysokou složitost při úpravách a nepřehlednost celého projektu.

Zlín – Testovatelný kód a Test first v C#
23. dubna 2015 od 17:30 – Jiří Pokorný

  • Role testování v agilním vývoji, Testování a refactoring legacy kódu, Unit testing, Test first, Arhitektura testovatelné aplikace, Programing against interfaces, Inversion of Control. Na praktickém příkladu netestovatelné aplikace si krok za krokem ukážeme, jak agilně rozšiřovat a opravovat její kód. Budeme soustavně vytvářet a udržovat unit testy ještě dřív než napíšeme kód. Postupně dospějeme k návrhovým vzorům a Inversion of Control.

Brno – Global Azure Bootcamp 2015
25. dubna 2015 od 9:00 – Microsoft a WUG

  • Zajímá vás cloud a chcete se dozvědět, jaké jsou praktické možnosti jeho využití ve vašich aplikacích a službách? Konference Global Azure Bootcamp je největší celosvětovou komunitní akcí, která se koná na více než 190 místech po celém světě v jediný den a letos poprvé i v Brně. Využijte této příležitosti a přijďte se zdarma na prakticky orientovaných přednáškách dozvědět o platformě Microsoft Azure nové informace, které jednoduše využijete ve své praxi.

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud