Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Xiaomi Mi4 v černém

Pavel Trousil 18.06.2015

Online obchod www.XiaomiForSale.com uvedl na český trh smartphone Xiaomi Mi4 v černé barvě. Nabízí 13Mpx fotoaparát, výkonný procesor, 2GB operační paměti a dostatek úložného prostoru.

Dosud byl na našem trhu k dostání smartphone Xiaomi Mi4 pouze v bílé barvě. Nyní ho mají čeští uživatelé možnost získat v černém provedení. Xiaomi Mi4 je telefon s 5“ Full HD displejem (rozlišení 1920 x 1080 bodů), 13 MP zadním a 8 MP předním fotoaparátem Sony, bezdrátovými standardy WiFi, Bluetooth 4.0, GPS a baterií s kapacitou 3080 mAh, která mu dodává energii na celý den. 

Konfigurace, ve které je aktuálně dostupný černý Xiaomi Mi4, zahrnuje procesor Snapdragon 801, 2 GB RAM a 16 GB vestavěného datového prostoru pro operační systém, aplikace a multimédia. Telefon Mi4 v černé barvě je aktuálně dostupný za 7 274 Kč v evropském skladě XiaomiForSale.com, který pro zákazníky z Evropy zajišťuje lokalizované prostředí již při doručení, dodací lhůtu 1 až 3 pracovní dny od objednání, záruční i pozáruční servis a ve spolupráci s evropskými komunitami MIUI také pravidelné aktualizace operačního systému.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud