Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

XiaomiMobile.cz draží Xiaomi Mi Pad, výtěžek půjde na charitu

redakce 18.07.2014

Internetový obchod XiaomiMobile.cz a Aukro.cz budou od 21. do 28. července 2014 dražit první Mi Pad, který kdy přešel hranice České republiky. Výtěžek dražby bude věnován Nadačnímu fondu dětské onkologie KRTEK.

Jiří Opletal, obchodní ředitel XiaomiMobile.cz, věnoval do charitativní aukce tablet Xiaomi Mi Pad, který vlastnoručně přivezl jako vůbec první Mi Pad do České republiky. „První kus tabletu Mi Pad byl určený pro vývojářskou komunitu, která tak mohla započít lokalizaci MiUi. Nyní jej jako raritní kousek dražíme ve spolupráci s portálem Aukro.cz,“ uvedl Jiří Opletal.

vok533961-xiaomi-mi-pad-01-nahled

Obchodní portál Aukro.cz, jakožto partner této charitativní aktivity, poskytne aukci podporu v rámci své domovské stránky i prostřednictvím dalších komunikačních kanálů. „Na Aukru se charitativním aktivitám dlouhodobě věnujeme a mezi našimi zákazníky jsou velmi oblíbené. Proto jsme se rozhodli navázat partnerství s XiaomiMobile.cz, a nabídnout tak všem milovníkům technických novinek možnost, získat nejen tento unikátní tablet, ale zároveň i přispět dobré věci,“ doplňuje Milan Kučera, ředitel obchodního portálu Aukro.cz.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud