Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Xperia Tablet S

redakce 08.10.2012

Xperia Tablet S je tenčí a lehčí než původní Sony Tablet S a je vyroben ze špičkových materiálů. O dostatečný výkon se stará čtyřjádrový procesor Nvidia Tegra 3 a operační systém Android 4.03.

Xperia Tablet S odolný proti postříkání vodou, takže se nemusíte bát, že jej "utopíte". Díky technologiím zpracování signálu od Sony nabízí režim ClearAudio+ vysokou kvalitu zvuku, optimalizovanou podle toho, jaký hudební styl posloucháte. Pomocí Xperia Tablet lze ovládat celý multimediální systém, aniž byste museli vstát z pohovky. Univerzální infračervené dálkové ovládání vylepšené novou funkcí Makro ukládá kombinace příkazů, které lze kdykoli rychle vyvolat. Xperia Tablet S může po jednom klepnutí zapnout televizor, kabelový přijímač i domácí kino, včetně přepnutí vstupů, nastavení hlasitosti atd. Vše na jeden dotek, s možností uložení a pojmenování až šesti maker.

 

 

Můžete si stáhnout jedinečnou aplikaci Sony ‘Socialife’, která uspořádá vaše sociální a informační okruhy. Sledujte, třiďte a řiďte všechny své sociální sítě a odběry zpráv pomocí jednoho stylového uživatelského rozhraní, spolu se zdroji a příspěvky od vašich přátel. Označte si zajímavé články, které si přečtěte, až budete mít více času. ‘Socialife’ také doporučuje, co by vás mohlo zajímat, podle toho, co čtou vaši přátelé, a dokonce i navrhuje související obsah, který by se vám mohl líbit. Více o ‘Socialife’ najdete na: http://app.sel.sony.com/socialife/en/index.html

Xperia Tablet S si můžete přizpůsobit díky řadě barevných krytů, kolíbek a stojanů. Dostupný je od poloviny září 2012 za doporučenou cenu 9 999 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme