Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Xperia Z2 Tablet – nejtenčí a nejlehčí vodotěsný tablet na světě

Pavel Trousil 25.02.2014

Kromě smartphonu Xperia Z2 má Sony i další novinku - Xperia Z2 Tablet. Navazuje na model Xperia Tablet Z a jde o nejtenčí a nejlehčí vodotěsný tablet s rychlým procesorem a skvělým displejem.

Kapitoly článku

14-xperia-z2-tablet-hand-nahled

S příbuzným chytrým telefonem Xperia Z2 má Z2 tablet společnou řadu technologií: displej TRILUMINOS pro mobilní zařízení s technologií Live Colour LED a digitální technologií redukující šum. Displej má v případě tabletu velikost 10,1"a má samozřejmě Full HD rozlišení.

Díky materiálům z nichž je zhotoven může být tento tablet nejtenčím (jen 6,4 mm) a nejlehčím (jen 426 g u modelu s Wi-Fi a 439g u modelu s LTE/3G konektivitou) vodotěsným tabletem na světě. Je také výkonný a to díky čtyřjádrovému 2,3GHz procesoru Qualcomm Snapdragon 801 a grafice Adreno 330. Podle firmy Sony se také díky integrované technologii Qualcomm Quick Charge 2.0 rychleji nabíjí. Vysokokapacitní 6000mAh Li-Po baterie společně s úsporným režimem Sony Battery STAMINA nabízí až 10 hodin zábavy a více než 100 hodin přehrávání hudby na jedno nabití.

S klávesnicí zabudovanou v obalu BKC50BT Bluetooth Keyboard and Tablet Cover Stand se z tabletu může stát mininotebook. OfficeSuite Pro 7 dává možnost prohlížet, upravovat a sdílet soubory Microsoft Office.

23-bkc10-nahled

Fotografie a video v HD kvalitě můžete pořídit díky fotoaparátu s rozlišením 8,1 megapixelů a snímačem Exmor RS for mobile. HD fotoaparát s rozlišením 2,2 megapixelu na čelním panelu se hodí pro chatování.

Jeho uvedení na trh podpoří celá řada inovativního příslušenství, včetně dokovací stanice s reproduktorem s magnetickým nabíjením BSC10 Bluetooth Speaker dock with Magnetic Charging Pad a dálkovým ovladačem s funkcemi volání BRH10 Bluetooth Remote with Handset Function.

Xperia Z2 Tablet se na trzích celého světa objeví v březnu 2014.

Hlavní výbava a funkce Xperia Z2 Tablet:

  • Full HD TRILUMINOS displej pro mobilní zařízení s úhlopříčkou 10,1 palce a Live Colour LED a X-Reality
  • S-Force Surround Sound a digitální redukce šumu DNC (Digital Noise Cancelling)
  • Nejtenčí (jen 6,4 mm) a nejlehčí (jen 426 g u modelu s Wi-Fi a 439g u modelu s LTE/3G konektivitou) a jediný vodotěsný na světě (IP55/IP58) tablet
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 801, 3GB RAM, 4G LTE a úsporným režimem Battery STAMINA •V černé a bílé barvě

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme