Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

YouRadio i v iPhonech

redakce 20.12.2011

Rádio, které hraje jen skladby a interprety, na které máte zrovna náladu? Mobilní aplikace YouRadio zdarma přehrává hudbu, kterou si vyberete, a doporučuje podobné skladby a interprety. Už několik měsíců je k dispozici všem, kteří mají chytrý telefon s operačním systémem Android. Ode dneška si ho mohou stahovat také všichni majitelé iPhonů.

YouRadio dává možnost vybrat si k poslechu jen takovou hudbu, na kterou máte zrovna chuť a náladu. Jednoduše vyberete interpreta nebo žánr a posloucháte. YouRadio pak nabízí další hudbu ve stejné náladě.

Skladby, které se líbí nebo nelíbí, lze označit a vytvořit si tak v podstatě personalizované rádio na míru. V aplikaci je navíc i budík a načasované vypnutí.

V databázi jsou domácí a zahraniční skladby od více než sedmi tisíc interpretů mnoha žánrů jako je disco, blues, rap, pop, rock, funk nebo country.

YouRadio přehrává oblíbené skladby bez nakupování, stahování a skládání playlistů. Profil a předvolené nálady lze jednoduše spravovat na www.koule.cz. Aplikaci pro Android si stáhlo téměř šest tisíc uživatelů.

YouRadio je součástí serveru o muzice Koule.cz a provozuje ho mediální dům Lagardère Active, který vlastní také například rádia Evropa 2 a Frekvence 1. Mobilní aplikaci YouRadio pro iOS i Android vyvinulo české studio Inmite.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud