Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

YouTube přestane doporučovat videa po odhlášení ze služby

Pavel Trousil 12.03.2024
Zdroj: Vygenerováno v Midjourney

Služba Googlu YouTube již nezobrazuje doporučená videa uživatelům, kteří se odhlásili z účtu Googlu, nebo používají anonymní režim. To by u někoho mohlo vyvolat pocit, že je potřeba být neustále přihlášen.

Po této změně, kterou Google nově zavádí, se na stránce YouTube zobrazí pouze jednoduchá domovská stránka bez jakýchkoli videí nebo tipů, co sledovat. Přitom dříve i v anonymním režimu, nebo pokud jste nebyli přihlášeni ke svému účtu, Google stále návrhy videí zobrazoval.

YouTube
Zdroj: Screenshot YouTube, redakce

Nyní se uživatelům při otevření služby YouTube v pouze zobrazí zpráva "Začněte hledáním" a " Začněte sledovat videa a pomozte nám tak vytvořit pro vás feed videí, která se vám budou líbit.", přičemž žádná doporučená videa na stránce nejsou.

Mohlo by vás zajímat

Jak poznamenali někteří uživatelé na X, uživatelé, kteří vyčistili historii vyhledávání a sledování nebo vypnuli nastavení historie, také nevidí žádné návrhy, když jsou přihlášeni. Někteří lidé si myslí, že YouTube v tomto ohledu tlačí na pilu a snaží se uživatele přimět, aby si nastavení historie zapnuli.

Zdroj: Bleeding computer


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud