Přejít k hlavnímu obsahu

Zaplaťte IT vybavení až po jeho vyzkoušení

redakce 15.01.2020

("   KOMERČNÍ SDĚLENÍ - ") Nakupte notebooky, herní sluchátka, grafické karty a mnoho dalšího IT vybavení a zaplaťte až po jeho vyzkoušení. Jak na to? Pomůže vám odložená platba.

Co je a jak funguje odložená platba?

S rozvojem oblasti e-commerce se zvyšují požadavky zákazníků a některé e-shopy jim vycházejí vstříc. Poslední takovou novinkou je odložená platba MALL Pay. Ta nahrazuje nejen zastaralou dobírku, ale zjednodušuje i celý proces nakupování. Umožňuje totiž nakoupit zboží přes internet bez zaplacení, převzít jej a zaplatit až po určité době – v případě MALL Pay po 14 dnech.

Jak na to?

Možnost odložené platby jednoduše zvolíte při výběru platební metody v košíku na Mall.cz. Následně projdete krátkým SMS ověřením a zboží už je na cestě k vám. Pokud po otestování zboží naznáte, že si ho budete chtít ponechat, máte ode dne doručení 14 dní na to, abyste objednávku uhradili za sjednanou cenu. Za využití služby Mall Pay se neplatí – je zdarma. Není se třeba ani obávat, že byste datum splatnosti prošvihli. Před uplynutím lhůty vám přijde upozornění prostřednictvím SMS a e-mailu.

Vrácení zboží snadno a rychle

Díky odložené platbě je mnohem lehčí i vrácení zboží. Jakmile vám přijde například objednaná herní myš a vy zjistíte, že vám absolutně nevyhovuje, jednoduše ji vrátíte zpět, aniž byste cokoliv platili.

Nabídka odložené platby na Mall.cz se hodí i v okamžiku, kdy vám pár dnů před výplatou odejde grafická karta, spálí se zdroj nebo přestane fungovat rovnou celý počítač. Ať už se to stane uprostřed rozdělané práce nebo rozehrané mise, pár dnů před výplatou vás to může nemile překvapit. Nové IT vybavení si na Mall.cz koupíte prakticky ihned a díky odložené platbě zaplatíte až v momentě, kdy budete mít výplatu na účtu.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud