Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Zima jako šéf Seznamu končí - mění se celá struktura

redakce 23.11.2016

Majitel firmy Ivo Lukačovič zrušil Zimovu pozici generálního ředitele a znovuobnovil roli výkonného ředitele, tím se stává Michal Felix.

Ivo Lukačovič, majitel a předseda představenstva Seznam.cz se rozhodnul dokončit započaté jarní změny ve vedení společnosti. Odděluje tak strategické řízení firmy od exekutivních úkolů. Proto ruší pozici generálního ředitele a znovuobnovuje roli výkonného ředitele. Ten se má starat o každodenní chod firmy a realizaci strategií připravených představenstvem společnosti. Na tuto pozici byl vybrán Michal Feix. Tím se uvolnilo místo v představenstvu, na které přichází Ondřej Procházka, bývalý šéf vývoje společnosti Seznam.cz a současný spolupracovník Iva Lukačoviče (například Melown Technologies). 

Pavel Zima, dosavadní generální ředitel Seznam.cz, se má soustředit coby místopředseda představenstva na strategické vedení firmy spolu s jeho dalšími členy. Zima zároveň bude spolupracovat na dalších podnikatelských záměrech Iva Lukačoviče, proto předává roli obsahového ředitele Igoru Kalašovi, který doposud obsah ovlivňoval ze své pozice v oddělení Business Developmentu.

Seznam.cz vlastní stále jeho zakladatel Ivo Lukačovič a roční tržby dosahují 3,4 miliardy korun.Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud