Přejít k hlavnímu obsahu

ZOOM Player 14 MAX

Martin Kučera 14.07.2019

Doplňte do Windows reprezentativní přehrávač s rozsáhlou podporou formátů videa a moderních multimediálních funkcí. Je vhodný i pro sledování YouTube. ("Plná verze")(" - Chip 08/2019.")

Multimediální přehrávač ZOOM Player přehraje filmy všech možných formátů a nabídne skvělé ovládání v češtině.

Kodeková výbava Windows Media Playeru je nedostatečná. Než instalovat různé neověřené balíky kodeků, je lepší sáhnout po kvalitním přehrávači, který se svou instalací přinese na počítač vše potřebné k přehrávání hudby i filmů. A přesně takový je ZOOM Player 14 MAX.  Přehraje filmy ve všech běžně používaných formátech, určených pro přehrávání v počítačích až do rozlišení 4k/8k. Funkce programu poslouží i pro přehrávání filmů na DVD a Blu-ray discích, samozřejmě včetně výběru zvukové stopy a titulků. ZOOM Player také podporuje titulky z externích souborů a stejně tak si poradí i s více zvukovými stopami a titulky, uloženými například v MKV kontejnerech. Přehrávat může i dlouhou řadu zvukových a hudebních formátů, včetně možnosti úpravy zvuku ekvalizérem. Funkce JukeBox umožňuje si vychutnat hudbu a filmy přichystané v playlistech a sbírkách. Automaticky je doplňuje o doprovodné informace, obrázky alb nebo třeba plakáty z internetových databází. ZOOM Player lze rovněž použít k prohlížení běžných formátů fotografií a obrázků. ZOOM Player nabízí celoobrazovkové přehrávání s plnou podporou škálování u displejů s vysokým rozlišením a chytré ovládání pomocí myši, klávesnice i dotykové obrazovky. Hlavní okno programu může být plně přizpůsobeno přidáním lišt s funkcemi a panelu ovládacích tlačítek či úpravou barevného schématu. Úplný výpis funkcí najdete v rozsáhlé tabulce na stránkách výrobce.

Instalace češtiny: Ze stránky https://inmatrix.com/files/zoomplayer_language.shtml stáhněte jazykový balíček a nainstalujte ho. Pokud by se objevilo okno zabezpečení systému s dotazem na ověření instalace, povolte ji. Spusťte Zoom Player a ve spodním menu vpravo klikněte na ikonu se dvojitou šipkou nahoru a dolů. Tím se objeví horní menu programu, kde klikněte na ikonu ozubeného kola a v »Language« vyberte »Czech«. Poté je program nutné ještě restartovat.

  • Jazyk: česky, anglicky
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • Bez registrace

Roční plná verze programu v ceně 890 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Vzhled programu je uživatelsky skinovatelný a umožňuje i pouhé nastavení barev ovládacích lišt a prvků. Program obsahuje české prostředí. ZOOM Player je připraven pro dotykové ovládání a nabízí příjemné prostředí s velkými ovládacími prvky. K filmům zařazeným v JukeBoxu přehrávač stahuje relevantní informace a obrázky z internetových databází.

Jestliže to zvukový výstup vašeho počítače umožňuje, se ZOOM Playerem využijete i podporu dekódování moderních formátů prostorového zvuku, jako je Dolby Digital TrueHD nebo Digital Theatre Surround (DTS). Zajímavým prvkem programu je schopnost získávat obsah z různých internetových zdrojů - možnost přehrávat multimedia ze streamovací URL adresy. To i pro internetová rádia, která je možné si vybrat z připravené nabídky rozdělené podle žánrů. ZOOM dokonce nabízí i možnost přímého přehrávání videí a celých kanálů z YouTube.

Seznam všech plných verzí v Chipu 08/2019

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud