Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

ZyXEL P-2612HW

redakce 08.11.2010

ZyXEL Communications dnes uvádí na trh nový produkt řady P-2612. Jedná se o datové a hlasové integrované přístupové zařízení (IAD) s duálním rozhraním WAN, které poskytovatelům služeb přináší možnost dramaticky snížit pořizovací i provozní náklady.

Integrované zařízení P-2612HW s duálním rozhraním WAN ADSL2+ VOIP reaguje na uživatelskou poptávku po zařízeních, která v sobě spojují přístup k internetu a hlasové služby (VoIP). Předností produktu P-2612WH je skutečnost, že není třeba zařízení vyměnit při přechodu z technologie ADSL2+ na VDSL2, PON nebo WiMAX. WAN rozhraní Ethernet produktu P-2612HW je již vyrobeno z ohledem na přístupové sítě nové generace a nepotřebuje žádné dodatečné úpravy nebo zkoušky. Poskytovatelé mohou nabízet triple-play služby s vysokou přístupovou rychlostí a současně šetřit pořizovací a provozní náklady a zjednodušit logistickou a provozní stránku chodu své firmy.
Další předností řady ZyXEL P-2612HW je důraz na ekologii. Zařízení šetří energii tím, že umožňuje naprogramovat provozní rozvrh pro bezdrátový vysílač. Mezi další funkce patří možnost automatické konfigurace přes TR-069, úprava šířky pásma pro triple play (Media Bandwidth Management, MBM), technologie Wi-Fi Protected Setup (WPS) pro nastavení bezpečné bezdrátové komunikace a konečně WAN rozhraní Ethernet s rychlostí 100Mbps s podporou NAT a Firewallu.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud