Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

11palcová Yoga s Windows 8

redakce 25.04.2013

Uživatelé si nyní mohou vybrat další z konvertibilních zařízení značky Lenovo s displejem překlopitelným o 360° řady IdeaPad Yoga. Nový přírůstek Lenovo IdeaPad Yoga 11S má displej s úhlopříčkou 11“ a systém Windows 8. 11“ verze byla zatím jen s Windows RT.

 

Nová Yoga 11S poháněná procesory 3. generace (až Intel Core i7 ULX), má až 512 GB SSD a operačním systémem Windows 8. To vše ve štíhlém, 1,7 cm tenkém rámu. Celková hmotnost je 1,35 kg. Stejně jako u předchůdce, mohou uživatelé pracovat s Yogou 11S jako s notebookem, nebo mohou displej překlopit úplně dozadu a proměnit ji v tablet. Yogu 11S lze i konvertovat do režimu stojanu nebo stanu pro prezentace či sledování filmů. Je vybaven zvukem Dolby Home Theatre a integrovanou grafikou Intel HD.

 

IdeaPad Yoga 11S má 11,6palcový HD IPS displej, který podporuje vícedotykové ovládání až 10 prsty a je dodávána s funkcí Motion Control, která byla dříve k dispozici pouze u modelu Yoga 13: tato funkce umožňuje uživatelům snímat gesta rukou před webkamerou pro procházení fotografií, videí a dalších dokumentů. IdeaPad Yoga 11S má také stejný, na dotek příjemně pogumovaný barevný povrch jako IdeaPad Yoga 13. Nyní bude k dispozici v stříbrošedé a oranžové barvě. Na našem trhu bude dostupná od června za cenu 14 999 Kč bez DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud