Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

13,3“ spotřebitelský notebook s Haswellem

redakce 17.09.2013

Řadu stylových spotřebitelských notebooků společnosti Lenovo rozšiřuje třináctipalcový IdeaPad U330p. Stejně jako jeho větší bratr IdeaPad U430p má štíhlé linie, solidní výkon a nízkou hmotnost. Jeho konstrukce je pevnější a odolnější než u notebooků předchozích generací. Má matný povrch v oranžové či stříbrné barvě s kovovým nádechem.

Nový IdeaPad U330p pohání až čtvrtá generace procesorů Intel Core a vybaven je operační pamětí až 8 GB DDR3. Pro ukládání dat nabízí až 1 TB volného místa na pevném disku v kombinaci s 16 GB SSD nebo 500 GB prostoru na hybridním disku SSHD s integrovanými 8 GB SSD cache či až 256 GB SSD. Se stereo reproduktory Dolby Home Theatre v4 si uživatelé mohou vychutnávat hudbu.

IdeaPad U330p se vzhledem ke svým malým rozměrům velmi snadno přenáší. Váží 1,53 kg a je tenký jen 18 mm. Ze spánku se podle výrobce dokáže probudit během vteřiny. AccuType klávesnici se zaoblenými klávesami lze podsvítit. Volitelně je možné ovládat notebook i hlasem pomocí technologie Lenovo Voice Control nebo gesty vedenými před obrazovkou při využití funkce Motion Control.

Lenovo IdeaPad U330p je dostupný za cenu od 15 999 Kč s DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud