Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

AIO jako přerostlé tablety: Acer je nabídne s Windows i Androidem

Michal Bareš 26.11.2013

Acer oznámil dva nové AIO počítače – Acer DA223HQL s Androidem a Aspire Z3-600 s Windows 8. Díky integrovanému akumulátoru s dvouhodinovou výdrží jsou to v podstatě přerostlé tablety. Začnou se ale prodávat až příští rok na jaře.

acer-da223hql-aio-nahled

Acer DA223HQL

Zvláštností nových AIO od Aceru je možnost pracovat s nimi na integrovaný akumulátor, který podle výrobce zajistí výdrž až dvě hodiny při surfování se zapnutou Wi-Fi nebo při sledování videa. Lze je stejně jako tablet položit na stůl, takže s nimi může pracovat víc uživatelů najednou. Kromě obrázků toho ale výrobce o technických parametrech moc neprozradil.

Acer DA223HQL je zajímavý hlavně kombinací OS Android a integrované baterie, která vydrží podle výrobce na cca dvouhodinový provoz. Je uložen do šasi s 22“ IPS displejem o rozlišení 1920×1080 bodů. Tisková zpráva bohužel neuvádí další technické detaily, jako typ a výkon použitého procesoru nebo kapacitu úložiště. Vzhledem k tomu, že se má začít prodávat až v půlce března příštího roku, tak lze věřit, že přesnou konfiguraci neznají asi ani v Aceru. Známá je ale cena, která má začínat na 13 990 Kč. Druhý nově oznámený AIO se jmenuje Aspire Z3–600 a má Windows 8. Je vybaven naklopitelným 21,5" Full HD IPS displejem s 10bodovým ovládáním. Podrobnější informace s konfigurací Acer opět neuvádí s tím, že se počítač začne prodávat koncem února příštího roku za cenu od 16 990 Kč.

acer-aspire-z3-600-aio-nahled

Acer Aspire Z3–600


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme