Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

AirLive NAS-235

redakce 04.11.2010

AirLive představuje síťové úložiště AirLive NAS-235 pro 2 disky, který umožňuje uživatelům zálohovat a sdílet jejich data rychleji a jednodušeji.

AirLive NAS-235 podporuje sdílení a ukládání dat, včetně audio streamingu z iTunes, video streamingu a má vestavěný BitTorentového klienta a FTP a HTTP klienty pro stahování při vypnutém počítači. Se zařízením AirLive WN-200USB, což je Wi-Fi adaptér, se AirLive NAS-235 stane bezdrátovým serverem až pro dva 3.5” SATA HDD.
AirLive NAS-235 obsahuje dvouúrovňovou funkci sdílení souborů, která umožňuje uživateli definovat privátní soubory a soubory, které lze sdílet s ostatními uživateli. S podporou RAID 0 a 1 (stripování a zrcadlení) tento server optimalizuje kapacitu využití disků a předchází ztrátě dat způsobených chybou disku.
Jak již bylo zmíněno je v zařízení vestavěný BitTorrent klient, který umožní uživateli stahování obsahu internetu, aniž by musel být spuštěný počítač.
AirLive NAS-235 je dodáván s inteligentním softwarem, který umožňuje nastavení mnoha parametrů jako automatické vypnutí, restart nebo automatické zálohování dat.
Více informací o tomto produktu: http://cz.airlive.com/product/product_3.jsp?pdid=PD1285051355265


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud