Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Alza otevírá nový typ prodejen

Pavel Trousil 25.11.2014

V pondělí, 24. listopadu 2014 otevřela Alza v Praze 4 - Hájích první prodejnu s výstavní plochou mimo svoji centrálu. Po holešovickém showroomu se jedná o největší prodejnu v rámci prodejní sítě Alzy. Zákazníkům nabídne tisíce produktů ihned k odběru.

nova-prodejna-alza-cz-praha-4-haje-nahled

Prodejna v pražských Hájích má plochu 1 100 m2, přičemž polovinu tvoří výstavní plocha. Díky velkým skladovacím prostorám budou mít zákazníci možnost na místě koupit a ihned si odnést domů některý z tisícovky produktů v sortimentu Alza.cz. Prodejna v Hájích nabídne, kromě dobré dostupnosti MHD, také parkování. Nahradí prodejní místo v Praze – Chodově.

nova-prodejna-alza-cz-praha-4-haje-7-nahled

Prostory změnila Alza před nedávnem také ve Frýdku-Místku, když se v polovině listopadu přestěhovala do obchodního centra Frýda, ve středu města.  Renovace s rozšířením prodejní plochy čeká i prodejny v Českých Budějovicích a v Nitře. Ta je, po bratislavské centrále, druhou největší prodejnou na Slovensku.

Rok 2014 tak Alza uzavře s celkovým počtem 45 prodejních míst v Čechách a na Slovensku. Otevření poboček je načasováno tak, aby nová obchodní místa pomohla odbavit každoroční nápor zákazníků nakupujících vánoční dárky.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud