Přejít k hlavnímu obsahu

AMPER 2019 → v zajetí SMART technologií

redakce 11.03.2019

Více než šest stovek vystavovatelů z tuzemska i zahraničí a až 40 tisíc odborníků i nadšenců se zúčastní veletrhu AMPER 2019, největšího B2B veletrhu v oblasti elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení v ČR i na Slovensku.

Ucelená nabídka inovací ukáže nárůst novinek z oblasti Průmyslu 4.0, IoT, Smart Grids a Smart City. Veletrh AMPER pořádaný společností TERINVEST proběhne ve dnech 19. - 22. 3. 2019 na Výstavišti v Brně.

Jendou z nejvíce rozvíjející oblastí na veletrhu jsou INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE, které zasahují do všech ostatních oborů na veletrhu.  Mezi nosná témata patří:

• IT Bezpečnost • IoT a BigData • Automatizace a komunikace pro průmysl 4.0 • Identifikační a informační systémy • Moderní systémy počítačového vidění • Zařízení pro příjem satelitního a pozemního vysílání, kamerových systému a chytrých domácností • Telefonické, videokonferenční a týmové komunikační systémy

amper-img-6540

Společnost Satomar představí Univerzální softwarové řešení Open Cloud Smartware umožňující integraci chytrých zařízení různých výrobců do jednoho centrálního ekosystému, nabízející pokročilé možnosti ovládání, řízení a automatické konfigurace. Jednou z novinek vystavovatele GIRITON Systems bude Cloudový systém pro evidenci docházky, služebních cest, plánování směn a vykazování práce na jednotlivých projektech, který umožnuje podávat žádosti o dovolené či kontrolovat hlídat počty sick days. Easy Control se pochlubí Bezdrátovým systémem chytrých kostek Homee určeným pro komplexní ovládání vaší domácnosti. Dalšími prezentovanými produkty budou parkovací senzory, zařízení pro sledování polohy, zařízení pro monitorování naplněnosti odpadních nádob  nebo ucpání vozu od společnosti Sensority a jiné.

Novinkou letošního ročníku bude AMPER COMPUTER stage. Mezi diskutovanými tématy a panelovými diskusemi budou zmíněny např. Průmysl 4.0 a Internet věcí, Problematika rozhodování autonomních vozů v krizových situacích, Hlasoví asistenti, Domácí energetická soběstačnost apod.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud