Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

AVG Internet Security 2012

redakce 02.09.2011

Společnost AVG Technologies ohlásila dostupnost AVG Internet Security 2012, nejnovější verze svého bezpečnostního softwaru. S novými bezpečnostními technologiemi, zlepšením výkonu počítače a zrychleným stahováním obsahu je AVG 2012 lehčí, rychlejší a menší než kterákoliv předešlá verze tohoto produktu.

Vedle vícevrstvé ochrany, která využívá antivir založený na podpisech, detekci hrozeb založenou na heuristice a modulu monitorujícího chování, AVG 2012 přichází s úplně novými funkcemi AVG Accelerator a AVG Advisor stejně jako s dalšími ochrannými technologiemi.

AVG Accelerator optimalizuje soubory a videa ke stažení na vybraných webových stránkách, aby se minimalizovala doba čekání při jejich stahování.

AVG Advisor neustále monitoruje počítač a uživateli proaktivně doporučuje dostupná opatření. Jednoduše řečeno, na základě chování uživatelů poradí možnosti optimalizace nastavení tak, aby se předešlo různým počítačovým problémům, které by mohly nastat.

„AVG má 98 milionů aktivních zákazníků, kteří nám neustále pomáhají zlepšovat naše produkty. Jejich zpětná vazba byla analyzována a využita při vývoji nových produktů, které tak lépe uspokojí jejich potřeby a odeženou obavy, když jsou on-line,“ řekl Yuval Ben-Itzhak, technický ředitel AVG Technologies.

Klíčová vylepšení AVG 2012 v porovnání s předešlou verzí AVG Internet Security 2011:
•    o 50% menší velikost při stažení a rychlejší instalace
•    redukce potřebného prostoru na disku o 45%
•    o 20% nižší potřeba využívání procesů a paměti
•    o 10% rychlejší načítání obsahu

Pro úplnost je třeba připomenout, že AVG Internet Security 2012 též obsahuje integrovaný bezpečnostní firewall a AVG LinkScanner, který umožňuje uživatelům pokojné a bezpečné surfování, nakupování na internetu, či vyžívání internet bankingu. Internet Security 2012 je plně integrovaný s celým ekosystémem AVG bezpečnostních produktů. Odteď je k dispozici ke stažení na stránce www.avg.com

Zákazníci AVG se vyjádřili jednoznačně- není nic víc frustrujícího než software, který zpomaluje práci anebo při ní nějakým způsobem překáží. Uživatelé chtějí být úplně chráněni a to bez toho, aby si vůbec uvědomili, že je nějaký antivirový či bezpečnostní produkt na jejich počítači nainstalovaný. S AVG Internet Security 2012 se AVG vrací ke kořenům, co se týká jednoduchosti. Uživatelé budou chráněni, ale ne vyrušováni.


Produktová řada AVG 2012 je dostupná v 24 jazycích ve 170 zemích a skládá se z:

AVG Internet Security 2012 IS za 1399,- Kč

AVG Anti Virus 2012 za 899,- KčMáte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud