Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Benq M33 - Full HD kamera s nočním viděním

redakce 21.11.2012

Společnost BenQ začala prodávat novou Full HD (1080p) kameru s označením M33. Podle výrobce nabízí možnost točit videa i v noci, a to s 10násobným zoomem a obrazovou stabilizací. Doporučená cena byla stanovena na 4 799 Kč.

 

 

 

Díky vylepšené technologii natáčení nočního videa mohou podle výrobce majitelé kamery zaznamenávat scény z větší vzdálenosti, s nadstandardním jasem a detaily. Ve spojení s volitelným infračerveným filtrem redukujícím šum a upravujícím teplotu barev se tak mohou uživatelé dočkat kvalitního obrazu i ve špatně osvětleném prostředí. Kamera M33 se snadno ovládá a je prý vhodná pro uživatele všech úrovní pokročilosti. Benq udává, že její baterie vystačí na pořízení 2,5 hodin záznamu. Zajímavá je možnost instalace dvou paměťových SD karet o kapacitě až 64 GB, mezi kterými dokáže kamera sama přepnout, pokud se jedna z nich zaplní.

Kamera disponuje krytem objektivu typu „oční víčko“, který přináší nadstandardní ochranu pro objektiv a eliminuje nutnost hlídat odnímatelné víčko před ztrátou. K dispozici je také volitelný konvertor na širokoúhlý objektiv, jenž umožňuje snímání panoramatických snímků s rozšířeným úhlem až 136°, a volitelné dálkové ovládání pro další rozšíření možností práce s BenQ M33.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud