Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bezdrátové reproduktory JBL PlayUp pro Nokie

redakce 30.08.2012

Společnosti Nokia a Harman včera oznámily nové partnerství v oblasti vývoje audio technologií exkluzivně pro rodinu telefonů Nokia Lumia. Společně budou vyvíjet reproduktory s výkonnou akustikou a dynamickým designem. První model JBL PlayUp představily na veletrhu IFA v Berlíně.

 

 

 

Nokia a značka JBL společnosti Harman budou společně vyvíjet portfolio produktů, které bude zahrnovat řadu reproduktorů nabízejících výkonnou akustiku a dynamický design. Bezdrátové propojení mezi reproduktory a mobilním telefonem bude zajištěno prostřednictvím technologie Bluetooth a nová generace telefonů Lumia s operačním systémem Windows Phone 8 se k nim bude moci připojit pouhým přiložením telefonu k reproduktoru, a to díky technologii NFC. Reproduktor nabízí také standardní 3,5mm audio konektor pro propojení s libovolným mobilním telefonem, počítačem či MP3 přehrávačem.

PlayUp Portable staví na designu bezdrátového reproduktoru Nokia Play 360˚, nabízí živé barvy a výrazný tvar. Dostupný je v azurové, bílé, černé a nově také zářivě žluté barvě a pro větší odolnost je jeho tělo zkonstruováno s využitím dvakrát vstřikovaného plastu. Rozměry a proporce reproduktoru, včetně minimálního počtu součástí a spojů, odrážejí spojení zkušeností společnosti Nokia v oblasti průmyslového designu s nekompromisním zacílením společnosti JBL na audio. Výměnná baterie skrytá v základně reproduktoru poskytuje PlayUp Portable více než 10 hodin nepřetržité hudební reprodukce na jedno nabití. Příslušenství zahrnuje cestovní pouzdro, microUSB nabíječku a 3,5mm audio kabel.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme