Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Canyon uvedl stylově na trh limitovanou Tattoo edici

redakce 16.07.2013

Nizozemský výrobce stylového PC příslušenství Canyon dokáže každou svou designovou řadou překvapit. Po úspěšných kolekcích Graffiti či Stripes uvádí Canyon novinkovou limitovanou edici PC příslušenství s názvem Tattoo.

Pro spolupráci na návrzích této kolekce se Canyonu podařilo získat slavného nizozemského tatéra Henka Schiffmachera, který tetoval například zpěvačku Lady Gaga či členy skupiny Red Hot Chilli Peppers. Schiffmacher se rovněž osobně zúčastnil slavnostního uvedení edice Tattoo na český trh, které uspořádal výhradní distributor značky Canyon v Česku ASBIS CZ.

„Baví nás dělat věci jinak, proto se snažíme přicházet s neotřelými nápady na design, který bude přinášet našim zákazníkům radost a dobrou náladu,“ uvedl při zahájení Ivo van Houten, brand manager značky Canyon. „Snažíme se vyhledávat ke spolupráci zajímavé osobnosti, jako je právě Henk Schiffmacher, kteří našim produktům dodávají duši,“ dodal van Houten.

Dominantním prvkem limitované edice Tattoo je usmívající se lebka, Schiffmacherova „značka“.  „Každý tatér by měl mít nějaký svůj podpis. Jméno Schiffmacher je ale dlouhé, tak jsem hledal nějaký jednoduchý motiv.  Kdysi jsem v Mexiku viděl krucifix, na kterém byla lebka s jedním trochu větším okem, a to mě inspirovalo k vytvoření mé vlastní variace na pirátskou vlajku,“ prozradil Henk Schiffmacher.

Tatér, jenž do Česka přicestoval i se svou manželkou, se netajil tím, že výlet do Prahy byl dlouhou dobu jeho snem. „V 80. letech mi můj dobrý přítel věnoval Příběhy dobrého vojáka Švejka, které jsou dodnes jednou z mých nejoblíbenějších knih. Dokonce jsem si nechal Švejka vytetovat na paži,“ prozradil Schiffmacher, jenž přímo na místě předvedl své umění a potetoval sedm dobrovolníků z řad hostů.

Během slavnostního launche  ve stylové letenské restauraci Hell’s Bells, na který dorazilo zhruba 50 hostů, nechyběly vystavené vzorky Tattoo edice, která obsahuje několik typů sluchátek, reproduktorů, myší, ale i batohů a tašek na notebook. Obchodní manažeři společnosti ASBIS CZ ochotně odpovídali na dotazy hostů, z nichž většina patří mezi zástupce českých resellerů.

Atmosféru ve stylu rock’n’roll a tetování doplnil i zábavný program – koncert rockové kapely KOMA či pole dance vystoupení potetované tanečnice Kristýny Urbánkové. Hosté, kteří si netroufli na permanentní tetování od Henka Schiffmachera, si mohli nechat udělat smývatelné od odborníků z Hell.cz.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme