Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Cloudové videokonference LifeSize Cloud

Michal Bareš 27.06.2014

Společnost LifeSize představila cloudovou službu, která umožňuje vést živá jednání z jakéhokoliv zařízení i místa bez nutnosti pořizovat další zařízení.

lifesizecloud-foto-zdroj-audiopro2-nahled

LifeSize Cloud

Díky nově vyvinuté cloudové službě společnosti LifeSize a jednoduchým aplikacím se můžete spojit profesionální videokonferencí s kýmkoli bez ohledu na to, kde se fyzicky nachází a zda má u sebe videokonferenční terminál, počítač, tablet či telefon. Účastníci videokonference se mohou připojit s nejkvalitnějším obrazem z libovolného konferenčního systému v zasedací místnosti, další prostřednictvím notebooku z domova, z letiště z tabletu, z auta pomocí telefonu, ale třeba i z pevné linky pouze hlasem.

Službu LifeSize Cloud si mohou zájemci předplatit na konkrétní zvolené období a k jejímu zprovoznění nepotřebují žádné další speciální vybavení. Pro uskutečnění konferenčního hovoru z firemních prostor, nebo i na cestách z notebooku či chytrého telefonu, pak stačí jediné kliknutí. „A v kombinaci s LifeSize SmartVideo Icon Series se pak jednoduchost snoubí s HD kvalitou. Chytrá videokomunikace na cloudové bázi navíc šetří drahé cestovní náklady,“ říká Lumír Kulda, specialista na LifeSize Cloud společnosti Audiopro.

 „K největším benefitům patří fakt, že pokud nechcete, tak nemusíte k LifeSize Cloud pořizovat žádné speciální videokonferenční terminály. Službu můžete používat na svých stávajících mobilních zařízeních, na nichž si nainstalujete jednoduchou a intuitivní aplikaci. Ta je pravidelně updatována a máte tak k dispozici nejnovější dostupné funkce. Cena licence je dostupná každému a navíc si lze službu bezplatně vyzkoušet,“ dodává Lumír Kulda, Audiopro. Podrobnější informace můžete najít na stránkách http://www.audiopro.cz/…e-cloud.html


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme