Přejít k hlavnímu obsahu

Crashbots

Martin Kučera 09.01.2023

Ovládejte nejnovější řadu robotů a vyzkoušejte jejich bojové schopnosti a obratnost v různých světech plných nebezpečných překážek, nástrah a nepřátel, kteří chtějí vaše roboty zničit. ("Plná verze - Chip 02/2023.")

Jste připraveni akcí nabitou hru? Akční mimochodem znamená, že samotné hraní vyžaduje vaše plné soustředění a nasazení.

Počítače nejsou určeny jen k práci nebo sledování zpráv a televize. Pokud si od toho potřebujete odpočinout, zahrajte si akční hru, protože je to skutečný zážitek. Ve hře Crashbots ovládáte robota vybaveného dvěma děly a jetpackem pro létání, který se vydává na lov hvězd. S nimi si odemknete nové úrovně. Se svým robotem se řítíte vpřed a vyhýbáte se překážkám, jako jsou laserové bariéry a bodce. Sbírat můžete také mince, které zvyšují vaše vysoké skóre. Hra je sice v angličtině, ale ovládání je naprosto intuitivní pomocí pár kláves. Navíc v prvních kolech hry vás hra naučí ovládání pomocí jednoduchých návodů. Crashbots obsahuje pět různých robotů. Každý robot má své vlastní statistiky a unikátní způsob útoku. Roboty lze vylepšovat a zlepšit tak jejich odolnost a bojovou sílu. Nové roboty můžete odemknout nalezením všech jejich částí, které jsou ukryty v různých světech a herních režimech.

Program je možné pořídit prostřednictvím nákupu digitálního Chipu za 99 korun >> a získanému přístupu k »On-line DVD«.

Crashbots nabízí dva herní režimy. V herním režimu World Mode musíte dosáhnout cílové pásky každé úrovně dříve, než se vám vybije baterie. Tento režim vás provede 5 různými světy se 125 úrovněmi, z nichž každý má své vlastní jedinečné výmysly a nepřátele, kteří se vás budou snažit zničit. Závěrečná úroveň každého světa je velkým soubojem s velkým šéfem. V druhém herním režimu Endless Mode musíte doběhnout co nejdále, než vám dojde energie. Crashbots je arkádová hra ve stylu běhačky, která po nás bude chtít plné soustředění a někdy vás může připravit o potřebnou trpělivost. Takže i když vám hra může poskytnout spoustu hodin zábavy, může to znamenat i nutnost přerušení hry z důvodu potřeby odpočinku.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows XP-11 (32/64 bit)
  • Bez registrace

Plnou verzi hry Crashbots v ceně 200 korun můžete používat bez funkčních a časových omezení, ovšem bez nároku na technickou podporu a aktualizace. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána. Řešení problémů a informace o bezpečnosti dat hledejte v nápovědě.

 | Zdroj: Crashbots

Zdroj: Crashbots

 | Zdroj: Crashbots

Zdroj: Crashbots

 | Zdroj: Crashbots

Zdroj: Crashbots

Hardwarové nároky nejsou nijak přemrštěné, ale samozřejmě platí to, že plynulost hry je přímo úměrná výkonu grafické karty. Minimální konfigurace: Win XP SP2, CPU 2.4 GHz Dual Core, grafická karta: 1024 MB, DirectX 11. Doporučená konfigurace: Win 10/11, CPU 3.0 GHz Quad Core, grafická karta: 2048 MB, DirectX 11. Instalace na macOS vyžaduje min. OS X 10.7+, instalace na Linuxu vyžaduje min. Ubuntu 14.04 64bit.

Seznam všech plných verzí v Chipu 02/2023

Obsah: Všechna témata Chipu 02/2023

 

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme