Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Era rozdá 5 000 chytrých telefonů

redakce 07.10.2014

Od pondělí 6. října získají klienti, kteří si na Era finančním centru založí Era osobní nebo online účet, chytrý telefon Nokia Lumia 630 s operačním systémem Windows Phone 8.1 zdarma.

Akce potrvá pět týdnů, přičemž každý týden se rozdá 1 000 mobilů, celkem tedy půjde o 5 000 telefonů. Era tak reaguje na vzrůstající zájem o mobilní bankovnictví ze strany klientů. Jen počet příkazů k úhradě realizovaných přes Era smartbanking meziročně stoupl o plných 65 %. Kvůli jednoduchému a rychlému přístupu si klienti ve smartbankingu aktuálně nejčastěji kontrolují pohyby na účtu a zůstatky.

lumia-630-z-boku-nahled  

Průměrný klient se do Era smartbankingu přihlašuje 11krát do měsíce, stoupá i počet „ortodoxních“ uživatelů mobilních zařízení, kteří se již vůbec nepřihlašují do standardního internetového bankovnictví a vše řeší pomocí smartbankingu. „Trend užívání mobilních zařízení ve správě osobních financí strmě stoupá, jen v srpnu zaplatili klienti přes Era smartbanking více než 25 milionů korun, což je více než dvojnásobek oproti loňsku. Proto nyní přicházíme s nabídkou telefonu Nokia Lumia 630. V něm je rovnou nainstalován Era smartbanking, aby klienti mohli bezpečně a ihned začít využívat našich služeb naplno,“ říká Kateřina Čermáková marketingová manažerka Ery, která je za kampaň odpovědná.

„Mobilní bankovnictví vyžaduje především vysokou bezpečnost a pohodlí při užívání. Obojí najdete u telefonů Nokia Lumia se systémem Windows Phone. S Lumií 630, která je součástí ERA nabídky, můžete bezpečně přistupovat ke svému účtu, ale můžete ho také využít k navigaci, procházení webu nebo e-mailů. Volné chvíle si můžete zpestřit hrami nebo využít další užitečné aplikace. Věřím, že telefon potěší i 5 000 nových zákazníků Ery,“ doplňuje Lenka Čábelová, PR manažerka Microsoftu v České republice.

Za jakých podmínek získá klient mobil zdarma

Podzimní kampaň, která bude po celou dobu trvání podpořena i televizní reklamou, je zaměřena na klienty, kteří minimálně rok zpětně neměli u Ery nebo ČSOB běžný účet. Další podmínkou pro získání mobilu zdarma je aktivní využívání účtu po dobu dvou let: měsíční příchozí platby ve výši 15 tisíc korun a provedení alespoň tří plateb u obchodníků v celkovém měsíčním objemu 3 000 korun. „Klient dále získá Era kreditku nebo kontokorent na rok zdarma. Jako bonus mu k novému telefonu zajistíme na půl roku pojištění skla displeje telefonu, stačí si sjednat pojištění karty proti ztrátě a krádeži. Naším cílem je, aby zákazník začal plně využívat služby, které Era nabízí,“ vysvětluje Čermáková.

Co uvidíme v televizním spotu

Celá kampaň včetně televizních spotů stojí na příbězích reálných klientů Ery, kteří si kameru pustili do svého soukromí a s ostatními se podělí o to, jak tráví čas, jež ušetřili tím, že naplno využívají svou „banku v mobilu“. Spoty jsou natočeny v dokumentárním stylu, což není u reklamy běžné, a přinášejí originální prvek – aktéři je totiž sami natáčeli mobilem, který od Ery dostali. Výsledek můžete vidět na televizních stanicích Nova Group od 6. října do 7. listopadu.

Nokia Lumia 630 přináší výkon pro Windows Phone 8.1 za dostupnou cenu. Nabízí mimo jiné čtyřjádrový procesor Snapdragon poskytující rychlý přístup k sociálním sítím a svižný chod aplikací, barevný design s výměnnými kryty, 4,5“ ClearBlack displej ideální pro aplikace a hry nebo bezplatné celosvětové mapy i hlasovou navigaci v češtině od HERE, které šetří čas a peníze.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud