Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

ESET File Security

redakce 18.06.2011

ESET zveřejnil RC verzi ESET File Security 4.3 pro Microsoft Windows Server. Nová verze bude obsahovat pět nových funkcí.

Například „e-Shell“ – nabízí kontrolu produktu z prostředí příkazového řádku a stejně jako zbylé čtyři funkce vylepšuje ovládání bezpečnostních řešení firmy ESET.

Základem ESET File Security 4.3 je ověřené skenovací jádro NOD32 Antivirus 4, které je rychlé, přesné a minimálně zatěžuje systémové prostředky. ESET File Security 4.3 ochrání kritickou firemní infrastrukturu před malwarovými útoky cílenými na kradení dat a omezení funkčnosti systémů.
Release Candidate verze ESET File Security 4.3 pro Microsoft Windows Server nabízí mj. tato vylepšení:
•    eShell – nové plnohodnotné uživatelské rozhraní z prostředí příkazového řádku je určeno pro zkušené uživatele. Prostřednictvím eShellu mohou uživatelé vykonávat pokročilé akce, exporty protokolů a vzdálenou správu prostřednictvím skriptování. Administrátorům umožňuje eShell simultánní řešení více úloh.
•    Automatické vyloučení – program automaticky zjistí a aplikuje doporučené vyloučení kritických souborů. Tím zajistí bezproblémové fungování.
Celkem nabízí RC verze produktu pět nových funkcí a více než desítku vylepšení. Pro více informací navštivte  www.eset.cz/cz/beta/file-windows-1.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud