Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

FAYN Telecommunications se stává virtuálním mobilním operátorem

redakce 08.08.2013

Nové tarify FAYN kombinují internetové i mobilní volání a umožňují telefonovat za méně než korunu za minutu.

Společnost FAYN Telecommunications úspěšně dokončila veškeré procesy související s nabídkou služeb virtuálního mobilního operátora a je připravena poskytovat tyto služby koncovým zákazníkům. Objednávkový systém, který nyní prochází posledními testy, bude pro zákazníky spuštěn od 12. srpna. Pro svou nabídku GSM služeb spolupracuje FAYN se společností Quadruple, a.s.

FAYN současně představuje nové tarify, které kombinují technologie internetového telefonování (VoIP) se službami mobilních sítí (GSM). Stává se tak jedním z prvních telekomunikačních operátorů, který komerčně nabízí uživatelům společné výhody internetového a mobilního volání, včetně služeb SMS a datových přenosů.

Jak již avizovala v předchozích měsících, jako nový virtuální operátor se společnost FAYN Telecommunications plánuje na českém trhu prosadit mj. vysoce atraktivním cenovým modelem, který je umožněn kombinací internetového a mobilního volání. Od dnešního dne vstupují v platnost tři nové mobilní tarify Basic, Medium a Top. Ceny jsou uvedeny v tabulce:

Název tarifu

BASIC

MEDIUM

TOP

Volání v síti GSM [Kč/min]

1,79,-

1,39,-

1,00,-

Volání na pevné linky [Kč/min]

1,79,-

1,39,-

1,39,-

Volání přes internet [Kč/min]

0,79,-

0,58,-

0,58,-

Cena SMS [Kč]

1,49,-

1,19,-

1,19,-

Volné minuty v ceně tarifu

-

50

150

Volné SMS v ceně tarifu

-

25

25

Cena tarifu [Kč]

0,-

99,-

179,-

Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH.

V rámci vlastní GSM sítě společnosti FAYN lze rovněž využívat neomezené volání za měsíční paušál 160 Kč vč. DPH. Ve VoIP síti jsou volání zdarma. Připojení k internetu lze pořídit formou měsíčního balíčku k jakémukoli tarifu za 80 Kč (150 MB dat).

FAYN i nadále nabízí čistě internetové (VoIP) volání, které pro volání využívá datových přenosů namísto tradičních „hlasových“ sítí. Lze jej využívat s jakýmkoli jiným GSM operátorem či připojením k internetu; tuto variantu si již oblíbilo více než 30 000 zákazníků z řad koncových uživatelů, podnikatelů, obchodníků i firem, pro něž představuje nejsnazší cestu k technologicky vyspělému a zároveň levnému volání. V síti VoIP je každý uživatel vlastníkem tradičního („pevného“) telefonního čísla, na které se lze běžně dovolat, což je klíčová výhoda proti jiným službám typu Skype.

Pro volání výhradně přes internet mohou zákazníci využívat tarify Simple, Styl a Stream, které nabízejí nejlevnější volání nejen do všech tuzemských sítí, ale také do zahraničí; volání v rámci VoIP sítě je zdarma. Ceny shrnuje následující tabulka:

Název tarifu

SIMPLE

STYL

STREAM

Volání do sítě GSM [Kč/min]

1,39,-

0,58,-

0,49,-

Volání na pevnou linku [Kč/min]

0,47,-

0,42,-

0,36,-

Cena SMS [Kč]

-

-

-

Volné minuty v ceně tarifu

-

100

250

Volné SMS v ceně tarifu

-

-

-

Volná data v ceně tarifu [MB]

-

-

-

Cena tarifu [Kč]

0,-

99,-

239,-

Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Zdroj: TZ FAYN.

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud