Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Flash disk s Lightning konektorem i USB

Pavel Trousil 14.09.2016

Firma Adata představila flash disk i-Memory AI920, který je kompaktní, lehký, odolný a kombinuje Lightning konektor a konektor USB 3.1. Díky tomu je přenos obsahu do a ze zařízení s operačním systémem iOS snadný a rychlý. 

Kompaktní a lehký flash disk AI920 nabízí dva konektory: Lightning a USB 3.1. Díky tomu je široce použitelný a kompatibilní s řadou zařízení. Lightning konektor je prodloužený, takže umožňuje snadné připojení i těch iOS zařízení, která jsou chráněna tlustým obalem. AI920 se vyznačuje pískovaným kovovým designem s tloušťkou pouze 6,9 mm a váhou jen 3,6 g.

Přenosová rychlost dosahuje podle výrobce až 150 MB/s při použití konektoru USB 3.1 a až 30 MB/s při použití konektoru Lightning. Díky aplikaci i-Memory podporuje AI920 přenos jednotlivých souborů větších než 4 GB, takže uživatelé mohou přesouvat například 4K videa. K tomu podporuje všechny hlavní fotografické, zvukové a dokumentové formáty, přímé nahrávání 4K videa přímo do AI920 a také iOS Live Photos.

Zařízení AI920 je vyrobeno technologií chip-on-board (COB). Díky tomu vzniklo zařízení, odolné proti vodě a prachu. Vedle fyzické ochrany dat nabízí AI920 ve spolupráci s telefonem a aplikací kryptograficky zabezpečený souborový systém. AI920 je dostupný ve zlatém a růžově zlatém barevném provedení v kapacitách 32 GB, 64 GB a 128 GB. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme