Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Gopas otevírá Vývojářskou školu

Michal Bareš 30.06.2014

Počítačová škola Gopas přichází s novinkou pro ostřílené vývojáře, kteří sice mohou být mistry svého oboru, ale často nedokáží plně využít všech možností, které jim moderní programovací prostředí nabízí. 

web-logo-vyvojarska-skola-1-nahled Tempo vývoje informačních technologií je neúprosné a to znamená i potřebu zvyšování znalostní báze programátorů a IT profesionálů. Zaneprázdněnost programátorů běžnými denními úkony a termíny je ale vysoká, z čehož plyne nedostatek času na další rozvoj znalostí či vzdělávání. Velmi častá je situace, kdy vývojáři používají tu nejnovější verzi .NET Frameworku 4.5 a Visual Studio 2013, ale kód píší shodným způsobem jako v .NETu 2.0 a Visual Studiu 2005. Vzniklou propast mezi znalostmi programátorů, schopnostmi .NETu a prostředky, které vývojáři ve velké míře používají, řeší Vývojářská.škola.cz. Unikátní projekt Počítačové školy Gopas a Michala Altaira Valáška byl slavnostně oznámen na 12. ročníku největší odborné konference pro IT specialisty TechEd-DevCon 2014.

Cílem projektu je upgrade programátorských znalostí, který firmám přinese ekonomickou úsporu, zvýšení efektivity a pracovní výkonnosti programátorů. Vývojáři si z jednotlivých seminářů a kurzů odnesou hlubší znalosti dané problematiky a konkrétní způsoby usnadnění práce při programování ASP.NET aplikací. Vývojářská.škola.cz nabízí programátorům několik forem vzdělávání a zahrnuje například následující témata: „URL routing, bundling a minifikace JS a CSS“, „Pokročilejší konstrukce v C#“ nebo „O/R mapper aneb Proč se to nemaže na chleba“.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme