Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Herní počítač MSI

redakce 09.11.2012

Společnost MSI představila výkonný herní notebook GT70 Dragon Edition s nejnovější grafikou NVIDIA GeForce GTX675MX se 4 GB GDDR5 paměti. Kromě vysokého výkonu nabízí také zajímavý design.

Uvnitř notebooku tepe čtyřjádrový procesor Intel Core i7 třetí generace. Najdete v něm zajímavé technologie, jako je inteligentní síťové řešení Killer DoubleShot, ozvučení od Dynaudio, rychlé diskové řešení SuperRAID se dvěma SSD disky v poli RAID0, až 32 GB operační paměti a speciální herní klávesnici SteelSeries.

Díky tomu, že je osazen grafikou NVIDIA GeForce GTX675MX s novým grafickým jádrem, 4 GB GDDR5 paměti, dosahuje notebook podle výrobce v benchmarku 3DMark Vantage 17000 bodů. Pro rychlý start systému a dosažení maximální rychlosti čtení a zápisu používá MSI GT70 Dragon Edition technologii MSI Super RAID. Se dvěma 64GB mSATA SSD disky 3. generace zapojenými v diskovém poli RAID 0 rychlost čtení přesahuje 900 MB za sekundu.

Herní klávesnice SteelSeries je upravená podle potřeb vášnivých hráčů a má skvělou odezvu a rozmístění a velikost kláves. Obraz bez rušivých odlesků pak zaručuje matný 17,3“ displej s Full-HD 1080p rozlišením. Hmotnost notebooku je 3,9 kg a rozměry 428 x 288 x 55 mm.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud