Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

HP: nové počítače pro firmy

redakce 30.08.2011

Společnost HP rozšířila portfolio osobních počítačů o dva nové modely. Řadu Elite zastupuje all-in-one PC HP Compaq 8200 s procesorem Core 2. Druhou novinkou je model HP Pro 3400 Microtower, což je konfigurovatelný kompaktní desktop.

Kapitoly článku

Kompaktní model HP Compaq 8200 Elite All-in-One je prvním all-in-one počítačem s integrovaným procesorem Intel Core druhé generace. Model disponuje 23" LED Full HD displejem. Pro komunikaci slouží integrovaná webkamera, mikrofon a reproduktory s technologií SRS Premium Sound.
HP Compaq 8200 Elite All-in-One obsahuje také řadu bezpečnostních nástrojů pro ochranu důležitých obchodních dat, které zahrnují i bezpečnostní čip TPM 1.2 pro hardwarové šifrování. O zvýšenou ochranu osobních dat se dále starají nástroje HP ProtectTools – HP DriveLock, HP Digitalpass a Face Recognition.
Systémovou paměť lze rozšířit až na 8 GB. Model dále obsahuje mini PCI Express slot, prostor pro optickou mechaniku a volitelně lze přidat i SSD disk.
Uživatelé ocení také tříletou záruku na náhradní díly, práci a servis na místě do druhého dne, prvotřídní prémiovou zákaznickou podporu v rámci HP Total Care, HP Care Pack Services a další služby, které jsou nabízeny nad rámec standardní záruky a pomáhají maximalizovat návratnost vynaložených investic.
HP Compaq 8200 Elite All-in-One bude na českém trhu dostupný od října 2011 za doporučenou koncovou cenu 14 900 Kč bez DPH.

Malý desktop

Nový model HP Pro 3400 Microtower nabízí vysoký výpočetní výkon. Může být nakonfigurován tak, aby podporoval vysokorychlostní paměti a zároveň byl osazen jedním z druhé generace procesů Intel Core (i3, i5 a i7).  Pevný disk může mít kapacitu až 2 TB a na výběr je několik optických mechanik.
Desktop nabízí dostatek volných paměťových slotů, slot PCI Express a pozice 3,5" i 5,25". HP Pro 3400 Microtower bude na českém trhu dostupný od října za doporučenou koncovou cenu od 7 900 Kč bez DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud