Přejít k hlavnímu obsahu

iOS: Internet v kapse

redakce 28.10.2013

Pokud při prohlížení stránek narazíte na něco zajímavého, máte několik možností, jak si odkaz poznamenat nebo uložit. Pokud však navíc předpokládáte, že si obsah webu budete chtít prohlížet i mimo dosah internetového připojení, budete potřebovat tzv. off-line browser. 

Aplikace Pocket umožňuje uložit si obsah prohlížené internetové stránky pro pozdější zobrazení. Zvládne uložení jak statického obsahu včetně obrázků, tak i on-line videa nebo hudby a přináší i chytrá řešení – rozhodnete-li se například uložit si stránku z YouTube, aplikace předpokládá, že chcete uložit pouze video.

Organizace off-line příspěvků je intuitivní s fulltextovým prohledáváním. Při prohlížení je možné volit typ písma, zarovnání nebo čtení v režimu zobrazení na celé obrazovce. Nastavit lze i jas displeje s možností přepnutí do inverzního nočního režimu. Pocket zvládá i synchronizaci mezi více zařízeními uživatele. Stačí na stolním počítači v browseru označit příslušnou stránku, a její off-line podoba se v nejbližším okamžiku uloží do aplikace nainstalované v mobilním zařízení.

pocket03-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud