Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Kolekce obalů Folio pro iPad, iPad Mini, Galaxy Note a Galaxy Tab

redakce 31.07.2013

Firma Verbatim, která nabízí příslušenství pro tablety, e-čtečky a chytré telefony, představila nové modely z řady obalů Folio určených k ochraně elektronických zařízení před každodenním opotřebením. Kromě přístupu ke všem vstupům, výstupům a ovládacím prvkům, mají nové obaly polstrovanou vnitřní část, aby se zabránilo poškrábání, a dobře padnoucí do ruky vnější obal v nejrůznějších výrazných variantách.

Novinkou je obal Folio Mini s Bluetooth klávesnicí, což je tenký ochranný obal, který má inteligentní stojan. Součástí obalu je dobíjecí Bluetooth klávesnice. Uživatelé na ni mohou psát rychleji a s větší přesností než na dotykové obrazovce. Kompaktní klávesnice má také specifické funkční klávesy pro Apple iOS, které umožňují vyjmout, kopírovat a vkládat text, nastavit hlasitost a ovládat jas. Cena obalu je 1 499 Kč.

Obal Folio Flex pro iPad a iPad Mini je kompaktní a tenký obal. Zadní část obalu je pevná, ale je možné ji flexibilně přeměnit na stojan pro sledování filmů nebo surfování na internetu. Je rovněž vybaven baterie šetřící Smart Cover technologií, která při zavření uvede iPad nebo iPad Mini do režimu spánku a po otevření obalu jej zase uvede do provozu. Ceny obalu jsou 999 Kč pro iPad  a 899 Kč pro iPad Mini.

Folio obal pro iPad 2, 3 a 4 je dodáván s funkcí stojanu, který umožní ukotvit tablet v poloze na šířku pro sledování filmů.  Vnější část pouzdra je vyrobena z pogumovaného materiálu pro pevné uchopení, zatímco jeho vnitřní část má měkkou podšívku pro zvýšenou ochranu obrazovky. S magnetickým krytem aktivujícím iPad režim spánku jsou obaly FOLIO k dispozici ve čtyřech barvách. Cena je stanovena na 899 Kč.

Ochranné obaly Folio od Verbatimu určené pro Samsung Galaxy Note a Tab 10,1"a Tab 7,0" jsou vybaveny posuvným mechanismem pro snadné otočení tabletu na šířku při sledování videa.  Obaly mají prvky pro bezpečně zasunutí Samsungu na své místo a měkkou vnitřní část pro zvýšenou ochranu displeje před poškrábáním. Magnetická zapínací přezka udržuje obal zavřený a dá se otevřít jemným pohybem. Ceny obalů jsou 749 Kč pro Galaxy Note / Tab 10.1 " a 649 Kč za Galaxy Tab 7.0".


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud