Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Konference o IOT již zítra

Josef Mika 03.11.2016

V pátek 4. listopadu můžete navštívit konferenci Unicorn College Open_, _která je letos zaměřená na fenomén internetu věcí (IoT).

Představuje Internet věcí (IoT) nafouknutou bublinu, nebo se stává nevyhnutelnou realitou? Výzkum společnosti Gartner zmiňuje více než 5 miliard připojených zařízení na počátku letošního roku a 20,8 miliardy v roce 2020. Jak změní výrobu Průmysl 4.0? Co nás čeká, až takzvaná chytrá města – Smart Cities – začnou vznikat i v Česku? A jaký dopad bude mít internet věcí na náš životní styl? Čeká nás doba, kdy data z chytrých hodinek zakážou vaší lednici automaticky objednat další uzené koleno? Přijďte na konferenci Unicorn College Open a dovíte se mnohem více!

Tvůrci platforem IoT a jejich uživatelé se budou věnovat současnosti a budoucnosti internetu věcí včetně úskalí jeho rozvoje. Představena budou i konkrétní řešení. Detailní program najdete zde.

Konference se koná od 8.30 v prostorách koncertního sálu Pražské konzervatoře, Dvořákovo nábřeží 2, Praha 1. Zájemci se mohou registrovat na https://www.unicorncollege.cz/european-it-center/unicorn-college-open/2016-11-04.html

iot


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme