Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Leitz Icon: nová tiskárna štítků nejen pro kancelář

redakce 16.10.2014

Nová tiskárna má mít uplatnění zejména u zaměstnanců a živnostníků, kteří denně tisknou adresní štítky nebo jiné štítky různých formátů a velikostí, majitele menších e-shopů či event agentury.

U přenosné tiskárny štítků Leitz Icon (váží pouhých 1,3 kg a je menší než krabice od bot) si dal výrobce záležet i na designu: jednoduchý minimalistický styl plně vyhovuje potřebám moderní firmy.

leitz-icon

Obsluha tiskárny je velmi jednoduchá. Prostřednictvím systému inteligentní kazety lehce zjistíte, jaká páska je právě uvnitř a kolik štítků ještě zbývá. Můžete si vybrat mezi papírovou páskou, barevnou plastovou páskou či lepicími štítky a tiskárna také dokáže nekonečné pásky ořezávat do požadované velikosti. Umí rovněž vytisknout až 2 metry dlouhý banner/pásku o šířce 88 cm, takže si na ní bez potíží vytisknete třeba nápis na vchod nebo směrovou ceduli. Kazety jsou kvůli snadné manipulaci zaklapávací, navíc jsou vyrobeny z recyklovaného papíru. A nejlepší zpráva nakonec: do této tiskárny nepotřebujete toner, protože funguje na principu termálního tisku – každá páska má na povrchu speciální vrstvu, která se pomocí vysoké teploty generované přístrojem zahřeje a barva vystoupí na povrch.

Doporučená cena tiskárny je 4 890 Kč včetně DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud