Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Lenovo IdeaPad G770

redakce 21.06.2011

Společnost Lenovo oznámila uvedení 17palcového modelu notebookové řady IdeaPad. 17palcový notebook Lenovo IdeaPad G770 je vybaven novými procesory Intel Core i3 a Core i5, disponuje rozlišením 1600 x 900 bodů a má vydržet až 4,5 hodiny při práci na baterie.

 

Model IdeaPad G770 s procesorem Core i3-2310M, 17“ displejem, 6 GB RAM, grafickou kartou AMD Radeon HD6650M a 750GB pevným diskem se prodává za cenu okolo 18 000 Kč vč. DPH a rychlejší varianta s procesorem Intel Core i5-2410M a 8 GB RAM (dále stejná konfigurace jako u nižšího modelu) bude stát cca 21 000 Kč.

Novinka je postavena na nejnovějších technologiích, díky nimž uspokojí i náročné uživatele. Bez větších problémů zvládne práci s multimediálním obsahem nebo počítačové hry. Robustní a přesto elegantní notebook IdeaPad G770 s výdrží až 4,5 hodiny nabízí vlastnosti, jako je Lenovo Enhanced Experience 2.0 pro Windows 7, která přináší rychlejší start operačního systému i jeho vypnutí a optimalizovaná multimédia, nebo Energy Management, který chrání dlouhodobou životnost baterie. Elegantní design notebooku s hladkým horním krytem a vnitřním obložením kolem klávesnice z jediného kusu kovu zahrnuje také klávesnici AccuType s jednotlivými zaoblenými klávesami pro pohodlné a přesné psaní.

17palcový notebook s plnohodnotnou klávesnicí umožňuje synchronizovat soubory s ostatními notebooky pomocí DirectShare, a to bez potřeby připojení k internetu, jednoduché zálohování a obnovení dat je možné díky OneKey Rescue System. Technologie rozpoznávání obličeje VeriFace navíc umožňuje zábavné a snadné přihlášení.

Novému IdeaPadu nechybí vysokorychlostní USB 3.0., čtečka paměťových karet, kvalitní reproduktory a webová kamera s rozlišením 2 Mpx. Náročnější uživatelé pak určitě ocení grafickou kartu AMD Radeon HD6650M s 2 GB vlastní paměti a HDMI výstup pro přenesení obrazového signálu do televize nebo projektoru.

Řadu IdeaPad G dále rozšiřuje 15palcový notebook Lenovo IdeaPad G575. Tento model je určený pro uživatele, kteří hledají nejlepší poměr ceny a výkonu, přičemž mnohé osloví i to, že je vybavený plnohodnotnou klávesnicí.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme