Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Logitech PowerShell – napájený hrací obal pro iPhone

Michal Bareš 21.11.2013

Logitech PowerShell dokáže přeměnit nové iPhony a iPody Touch do podoby herní konzole a zároveň obsahuje integrovanou baterii, která je dokáže napájet. Bohužel je kompatibilní pouze s 5. nejnovější generací těchto zařízení a v ČR bude k dostání až po Vánocích. 

powershell-top-iphone-small-nahled

Logitech PowerShell

iPhone nebo iPod touch se do ovladače o rozměrech 200mm X 63mm X 21mm a hmotnosti 120 gramů vkládá stejně jako do standardního ochranného pouzdra. Na něm se pak nachází ovládací prvky podobné běžným konzolím. Kromě možnosti dobíjení je výhodou i to, že hráč vidí díky širším okrajům konzole celou plochu displeje. Obal je konstruován tak, že i po vložení iPhonu nebo iPodu Touch jsou k dispozici tlačítka pro zapnutí/vypnutí, regulace hlasitosti, objektiv kamery, reproduktory i konektory pro sluchátka a nabíjení. Ovladač obsahuje 1500 mAh baterii. Logitech PowerShell je kompatibilní s hrami pro formát  iOS 7 game controller, jakými jsou mimo jiné například Bastion, Fast & Furious 6: The Game, MetalStorm Aces, Galaxy On Fire 2 HD a Nitro.

Logitech PowerShell lze již dnes předobjednat za 2 599 Kč, ale přestože ve světě se bude prodávat již v prosinci, v ČR se plánuje jeho prodej až na leden.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud