Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Malá bezdrátová klávesnice Logitech Wireless Keyboard K360

redakce 01.07.2011

Společnost Logitech představila novou kompaktní bezdrátovou klávesnici, která je díky o 20% menším rozměrům vhodná hlavně pro notebooky. K dostání bude za doporučenou cenu 749 Kč.

Klávesnice Logitech Wireless Keyboard K360 byla navržena tak, aby ušetřila místo, a tak je o 20 procent menší než standardní klávesnice. Logitech Wireless Keyboard K360 nabízí snadné nastavení a životnost baterie trvající roky, navíc má klávesy pro internet a média, díky nimž lze snadno ovládat zábavu jediným dotykem.
Díky životnosti baterie až tři roky nebude podle výrobce uživatel muset řešit dobíjení. Díky plug-and-play zapojení bez nutnosti instalovat ovladače ji uživatelé budou moci používat za několik sekund od vybalení. Připojení k počítači či notebooku je realizováno pomocí klasického 2,4GHz bezdrátového připojeníprostřednictvím miniaturního přijímače Logitech Unifying. Díky malým rozměrům může přijímač zůstat trvale zasunut v notebooku a není nutné jej odpojovat, když jste na cestách. Technologie Logitech Unifying také umožňuje snadné připojení další kompatibilní myš, klávesnice nebo doplňkové numerické klávesnice, aniž by se uživatelé museli starat o další USB přijímače.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme