Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Microsoft uvádí dvoje nová sluchátka

redakce 22.04.2015

Sluchátka Hoop by Coloud pro aktivní zákazníky a Comfort pro milovníky pohodlí.

Sluchátka Hoop by Coloud (WH-610) a Comfort  (WH-308) jsou nyní dostupná na českém trhu. Hoop by Coloud byla navržena ve spolupráci se značkou Coloud, a jsou určena pro aktivní lidi, kteří si dokážou užít pohyb bez omezení. Při návrhu sluchátek Comfort byl kladen důraz na to, aby se snadno přizpůsobila tvaru ucha, protože přesně to ovlivňuje pohodlí, s jakým je budete nosit. 

comfort2-nahled

Sluchátka Hoop by Coloud řeší problém vypadávajících sluchátek pomocí unikátní nastavitelné smyčky. Klip, který je připojen ke kabelu, umožňuje přichytit sluchátka k oblečení. Kabel je vybaven snadno dosažitelnými tlačítky, která umožňují úpravu hlasitosti. Díky svému plochému průřezu se kabel nezamotá. Fanoušci outdoorových aktivit jistě ocení reflexní krytky sluchátek, díky nimž budou viditelní pod lampami pouličního osvětlení nebo v reflektorech aut. Sluchátka jsou také odolná proti prachu, potu a jiné špíně. 

Lehká sluchátka Comfort byla navržena tak, aby respektovala přirozený tvar ucha. Potěší uživatele, kteří oceňují pohodlná sluchátka, která neblokují celé ucho. Pečlivě vyměřené umístění reproduktorů uvnitř sluchátek směřuje zvuk hlouběji do uší, díky čemuž se můžete těšit na optimální kvalitu zvuku. Design sluchátek Comfort v sobě kombinuje funkcionalitu a klasické elementy známé z telefonů Lumia. 

Sluchátka Hoop by Coloud nebo Comfort umožňují telefonovat bez omezení i v případě, kdy je telefonující v pohybu. Veškerá komunikace je ovládána snadno dostupnými funkčními klávesami a vestavěným mikrofonem. Díky tomu může uživatel telefonovat při běhu nebo chůzi, aniž by k tomu potřeboval ruce. 

Cena a dostupnost

Sluchátka Comfort jsou již k dispozici na českém trhu v černé, bílé a oranžové barvě za cenu 255 Kč. Hoop by Coloud budou dostupné v příštích týdnech za předpokládanou cenu 790 Kč v barvách černá, oranžová a zelená.

 

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud