Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Miniaturní akční kamera Genius

Pavel Trousil 31.10.2014

Firma Genius přináší na trh novinku z řady Life Cam – akční kameru s vodotěsným pouzdrem, Genius Life-Shot FHD300. Kamera je určena aktivním lidem, kteří chtějí mít své zážitky a sportovní výkony zaznamenané. Váží jen 36 g.

Kapitoly článku

life-shot-fhd300-1-blue-nahled

Kamera Genius Life-Shot FHD300 je vybavena 8megapixelovým sensorem od Sony. Podporované jsou tři různé způsoby, jakými může uživatel zaznamenat veškeré okamžiky, a to fotografie, video a časosběrná videa. Videa jsou nahrávána ve Full HD kvalitě 1920×1080 a jsou ukládána na paměťovou kartu formátu microSDHC.

Pořizovat záběry je možné za každého počasí, a to díky odolnosti kamery IPX5, což umožňuje její použití i za velmi silného deště. Součástí balení je také vodě odolné pouzdro, které uživateli dává možnost ponoření se s kamerou do vody až do hloubky 3 m. Další doplněk, který ocení cyklisté, je držák na kolo umožňující připevnění kamery na řídítka. Spolu se stativem, který je také součásti balení, je možné pořizovat snímky ke každé příležitosti.

Důležitou funkcí kamery Life-Shot FHD300 je možnost připojení přes Wi-Fi. Pomocí aplikace Genius Life-Shot může uživatel propojit svůj smartphone nebo tablet s kamerou přes Wi-Fi a mít tak okamžitý přistup k videím a fotografiím. Díky tomu lze sdílet nahrávky s přáteli na sociálních sítích nebo je přehrávat přímo z kamery na tabletu.  Mobilní aplikace je dostupná jak pro systémy Android, tak i pro iOS. Rozměry kamery jsou 110×230×65mm a váží pouhých 36 g.

Specifikace Genius Life-Shot FHD300

  • Typ sensoru: 8M 1 / 3.2” SONY sensor
  • Připojení: USB, WiFi
  • Rozlišení: Full HD – 1920×1080p
  • Baterie: 700 mAh Li-polymer
  • Rozměry: 110×230×65mm – 36g
  • Součást balení: Kamera Genius Life-Shot FHD300, USB nabíjecí kabel, držák na kolo, šňůrka na krk, vodotěsné pouzdro do 3m, stativ, manuál
  • Doporučená cena: 2 650 Kč

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud