Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Mobile Security pro Facebook

redakce 10.03.2013

Společnost Trend Micro uvedla na trh novou personální edici bezpečnostního řešení Trend Micro Mobile Security 3.0.

Tato verze Mobile Security třetí generace přináší novou úroveň bezpečnosti pro individuální uživatele, zejména rozšířením ochrany informací v aplikaci  Facebook. Do nové verze je začleněno také rychlejší skenování malwaru a možnost zálohovat veškerá uživatelská data v bezpečném cloudu Trend Micro.

Společnost Trend Micro začlenila do svého bezpečnostního řešení Mobile Security nedávno uvedený produkt Trend Micro Privacy Scanner. Trend Micro Privacy Scanner, který lze zakoupit i jako samostatný produkt, je určen speciálně pro použití s aplikací Facebook: poskytuje dodatečnou vrstvu ochrany pro osobní informace na sociálních sítích. Trend Micro Privacy Scanner analyzuje nastavení uživatele na Facebooku a nabízí rady ohledně možných změn, které zlepší ochranu privátních informací uživatele na těchto stránkách. Pomocí jednoho kliknutí tak může uživatel snadno monitorovat své nastavení na Facebooku a řídit přístup k osobním a soukromým informacím, což zlepší jak jeho digitální tak i osobní bezpečnost.

Do aplikace Trend Micro Mobile Security byl dále zabudován produkt Trend Micro Mobile Backup and Restore.  Tato funkcionalita, rovněž dostupná jako samostatná aplikace, umožňuje uživatelům  integrované zálohování dat do bezpečného cloudu společnosti Trend Micro. Mohou si tak automaticky zálohovat své kontakty, fotky, videa, hudbu, zprávy, historii nebo záznamy kalendáře. Kromě toho obsahuje nová aplikace zdokonalený skenovací engine, který poskytuje rychlejší a účinnější ochranu, ale zároveň má mnohem mírnější dopady na výkon zařízení.

Ceny a dostupnost

Trend Micro Mobile Security v3.0 je k dispozici již nyní online na Google Play za 19.99 euro.   VirusBuster Mobile v3 bude k dispozici v Japonsku zhruba od měsíce března.

Trend Micro Privacy Scanner je k dispozici na Google Play.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud