Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Mobilní dohledové aplikace pro menší systémy

Pavel Trousil 24.09.2014

Pro lidi na cestách je často důležité mít rychlý a snadný přístup ke kamerovému systému i z mobilních zařízení. Společnost Axis proto představila mobilní aplikaci pro zařízení Apple iPhone a Android, určené pro použití se softwarem AXIS Camera Companion.

axis-mobile-app2

Společnost Axis Communications, který vyrábí IP kamery, uvedla mobilní aplikaci pro videodohled s použitím softwaru AXIS Camera Companion a pro řešení hostovaného videa.  Mobilní aplikace pro videodohled umožní uživatelům přecházet od živého náhledu k nahraným videím z jakéhokoli místa v rámci jejich bezpečnostního systému. Integrovaná časová osa upozorní na spouštěče událostí a umožní uživatelům přijmout příslušná opatření. Jednotlivé snímky a úseky videí lze uložit do svého mobilního zařízení a v případě potřeby je sdílet.

mobile-app

Mobilní aplikace uvádí Axis spolu s aktualizovanou verzí AXIS Camera Companion 2.2, s podporou funkce Axis Mobile Streaming. Tato technologie je navržena speciálně pro rychlý a snadný přístup k živému a nahranému videu ve vysokém rozlišení i pro instalace, kde je omezená šířka pásma.

Tyto aplikace jsou k dispozici k bezplatnému stažení a jsou kompatibilní s iOS a Android zařízeními. Nové aplikace pro AXIS Camera Companion je k dispozici ke stažení na stránkách axis.com. Nová aplikace pro hostované video bude k dispozici ke stažení v říjnu.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud