Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Multifunkční tiskárny s podporou NFC

redakce 27.06.2013

Společnost Samsung Electronics představila barevnou laserovou tiskárnu a multifunkční tiskárny série Xpress C410W, které podporují NFC technologii. Uživatelům tak umožňují tisknout fotografie a dokumenty ve vysoké kvalitě jednoduše ze smartphonu.

Nová série tiskáren Xpress C410W zahrnuje barevnou laserovou tiskárnu C410W a dvě barevné laserové multifunkční tiskárny C460W a C460FW. Multifunkční verze umožňují kromě tisku také kopírování, skenování, a model C460FW navíc faxování. Série tiskáren C410W byla navržena pro domácí uživatele a malé firmy s potřebou tisknout obsah přímo ze smartphonů. Všechny tři nové modely vytisknou až 18 stránek za minutu černobíle a 4 stránky za minutu barevně.

Sérii tiskáren Xpress C410W lze bezdrátově propojit s mobilním zařízením. Uživatelé mohou snadno tisknout obrázky, dokumenty, e-maily a webový obsah jednoduše přiložením jejich smartphonu k tiskárně.  Skenování a faxování dokumentů je také snadnější, protože uživatelé mohou synchronizovat kontakty ze smartphonu s tiskárnou.

S aplikací „Samsung Mobile Print“ mohou nyní uživatelé tisknout prakticky jakýkoliv obsah od PDF souboru po dokumenty Microsoft Office, jako jsou například tabulky z Excelu nebo PowerPoint prezentace, a to přímo ze smartphonu. Uživatelé, kteří nemají smartphone podporující NFC, nebo si nenainstalují aplikaci „Samsung Mobile Print“ do telefonu, přesto mohou užívat výhod tiskáren Xpress C410W, jelikož tiskárny podporují „Google Cloud Print“. Toto řešení uživatelům umožňuje tisknout po síti odkudkoliv s jakýmkoliv chytrým zařízením.

Uživatelé mohou využít také dvě praktické funkce/tlačítka – „One Touch Eco Button“ a „Easy Eco Driver“, které zajistí, aby tiskárna pracovala v eko módu a ušetřila až 20% celkových nákladů.

C410W C460W C460FW
Funkce Tisk Tisk, kopírování, skenování Tisk, kopírování, skenování, fax
Rychlost tisku černobílých stránek Až 18 ppm v A4 (19 ppm, dopis)
Rychlost tisku barevných stránek Až 4 ppm v A4 (4 ppm, dopis)
Procesor 300 MHz dvoujádrový CPU 533 MHz a 150 MHz
Paměť 32 MB 128 MB
Rozlišení až 2 400 x 600 dpi efektivní výstup (600 x 600 x 2bit)
Operační panel X 2řádkový LCD
Vstupní kapacita 150 listů
Výstupní kapacita 50 listů
Toner černý Průměrná výtěžnost kazety 1 500 *standardní stránka
(Dodává se s tonerem s kapacitou 700 stránek)
Toner barevný Průměrná výtěžnost kazety 1 000 *standardní stránka
(Dodává se s tonerem s kapacitou 500 stránek)

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud